Galeria

BEMOWO RESIDENCE

Głęboko wierzymy, że przyszłością życia w mieście jest filozofia smart living. W myśl wyzwań jakie stoją przed mieszkańcami Warszawy zaprojektowaliśmy nasze osiedle w taki sposób, aby niosło ze sobą jak najwyższy komfort życia i funkcjonalność.

Galeria

Twoje mieszkanie w Bemowo Residence

Przygotowaliśmy najchętniej wybierane 2 i 3 pokojowe lokale. Dwa pokoje zaprojektowane zostały na metrażach od 42 do 49 m², natomiast trzy pokoje to powierzchnia 55-67 m².

Nie masz czasu na adaptacje mieszkania do własnych potrzeb? Powierz nam to zadanie i zaufaj specjalistom – specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy pakiety wykończeń pod klucz!

Kontakt

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Bemowo Residence. Zachęcamy do napisania maila lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

x Administratorem danych jest Marvipol Development S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
KATALOG PDF