O inwestycji

BEMOWO RESIDENCE

U zbiegu ulic Szeligowskiej i Połczyńskiej powstaje kameralny projekt Bemowo Residence – jedynie 104 lokale. Oferta najchętniej wybieranych 2 i 3 pokojowych lokali zaprojektowana została odpowiednio na metrażach: 42-49 m² i 55-67 m²

Niska zabudowa, wysoki standard czy nowoczesne części wspólne to tylko kilka z atutów inwestycji. Docenią je osoby szukające ciszy i spokoju na osiedlu o ograniczonej liczbie lokali.

Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Na wewnętrznej części osiedla powstanie nowoczesna strefa wypoczynkowa oraz ogród japoński, gdzie będzie można odpocząć po pracy, czy nabrać energii w słoneczne popołudnia. Wychodzące na tę część osiedla ogrody o powierzchni nawet do 125 metrów sprawiają, że mieszkania skąpane będą w słońcu i otaczającej zieleni.

Nowoczesna kameralna zabudowa Teren ogrodzony Monitoring Park i tereny zielone

Przestrzeń i styl życia

KAMERALNIE, WYGODNIE, Z KLASĄ – TAK JAK CHCESZ MIESZKAĆ

Nowocześnie zaprojektowane przestrzenie wspólne sprawiają, że budynek Bemowo Residence jest funkcjonalny i wygodny do życia.

Wysoki standard inwestycji podkreślony został dodatkowo eleganckim wykończeniem klatek schodowych oraz prywatną całodobową recepcją. Front budynku, oprócz eleganckiej elewacji posiada przeszklone balkony.
Aby zapewnić bezpieczeństwo dla dzieci, na osiedlu wprowadzony został podziemny ruch kołowy. Całe osiedle jest strzeżone i monitorowane.

 

6 kondygnacji Całodobowa recepcja

Deweloper

DOŚWIADCZENIE, WIARYGODNOŚĆ, SPOKÓJ – TO KUPUJESZ W PAKIECIE

Marvipol to solidny deweloper wyznaczający standardy współczesnego budownictwa wielorodzinnego.

Dwudziestoletnie doświadczenie, 300 000 m² wybudowanej powierzchni użytkowej, 3000 lokali mieszkaniowych przekazanych Klientom, niezawodność i przywiązanie do jakości sprawiają, że każda oddana inwestycja to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa na każdym etapie jej zakupu.

Zobacz pozostałe
inwestycje
mieszkania w rozsądnej cenie podziemny garaż

Kontakt

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Bemowo Residence. Zachęcamy do napisania maila lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

x Administratorem danych jest Marvipol Development S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
KATALOG PDF