Udogodnienia

Jakość
materiałów

Dołożyliśmy starań, aby budynek był wygodny i funkcjonalny, a życie w nim toczyło się naturalnym rytmem, przyjaznym dla wszystkich mieszkańców. Zadbaliśmy o komfort wizualny i estetyczny, co odzwierciedlamy w standardzie wykończenia i zastosowanych materiałach. Dbamy także o Państwa poczucie bezpieczeństwa – osiedle jest ogrodzone i strzeżone z całodobową, prywatną recepcją.

Jesteśmy świadomi, że mieszkanie to także przestrzeń wokół – dlatego na inwestycji zaprojektowaliśmy części wspólne zgodnie z filozofią zen – minimalistyczne w estetyce ogródki i przestrzeń do relaksu.

Prywatna recepcja Hole windowe Wysokiej jakości materiały

Atrakcje osiedla

Bemowo Residence Atrakcyjne miejsce

Komunikacja wokół osiedla

KOMUNIKACJA – TERAZ
I W PRZYSZŁOŚCI

Komunikacja miejska również oferuje dogodne połączenia autobusowe (linie 105,112,197,713,743, E-5, N42,N45), ponadto planowana jest w przyszłości druga linia metra (odcinek IID – przystanek metra Połczyńska). Dojazd samochodem z inwestycji do centrum Warszawy zajmie zaledwie 10 minut. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają również : dobrze rozwinięta sieć dróg, zaś za kilka lat – II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska, Nowolazurowa oraz Powstańców Śląskich.

 

 

W pobliżu planowana budowa stacji II linii metra Szybka komunikacja z biznesowym centrum woli Dobrze rozwinięta sieć dróg

O dzielnicy

DZIELNICA Z POTENCJAŁEM – TAK JAK LUBISZ

Inwestycja znajduje się w warszawskiej dzielnicy Bemowo w rejonie ulicy Szeligowskiej, odchodzącej od ul. Połczyńskiej. Bemowo, dzielnica położona u zachodnich granic Warszawy, to prężnie rozwijający się rejon.

Dlaczego? Mieszka tu ponad 110 tysięcy ludzi, z czego 60% to osoby poniżej 30 roku życia! Okolice ulicy Szeligowskiej i Połczyńskiej oraz Chrzanów są przedmiotem zainteresowania deweloperów, co sprawia, że powstanie tu swoiste miasteczko w mieście i przybędzie młodych mieszkańców.

Dzielnica Młodych Rozwijający się region Trasy rowerowe Kluby sportowe

Kontakt

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Bemowo Residence. Zachęcamy do napisania maila lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

x Administratorem danych jest Marvipol Development S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przedstawieniem oferty, marketingu bezpośredniego w odniesieniu do własnych produktów i usług oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
KATALOG PDF